Skip to main content
invest in estonia

Chatbot

Президент Алар Каріс: Естонія може допомогти українським компаніям не припиняти свою діяльність

Президент Алар Каріс відвідав павільйон України на виставці «ЕКСПО-2020» в Дубаї та підкреслив необхідність надання допомоги українській економіці, навівши в якості хорошого прикладу веб-сайт Invest Estonia, який допомагає українським підприємствам тимчасово переводити своїх співробітників в інший регіон, щоб не припиняти власну роботу.

«Ця війна сколихнула наші почуття та змінила наш світогляд», — заявив Алар Каріс. — «Ми маємо знайти всі доступні ресурси та можливості для підтримки України. Окрім політичної, військової та гуманітарної допомоги ми маємо всебічно підтримувати українську економіку».

Алар Каріс підкреслив, що наразі потрібно відшукати всі можливі рішення, які нададуть змогу українським компаніям не зупиняти свою роботу завдяки тимчасовому переміщенню персоналу й промислових потужностей в Естонію, якщо цього вимагатиме ситуація в Україні.

У якості одного з яскравих прикладів він згадав спеціальний веб-сайт Invest Estonia, який допомагає українським роботодавцям на тимчасовій основі переміщувати власних робітників в Естонію, що дає їм змогу і надалі працювати. Він додав, що кількість електронних резидентів, які є громадянами України, за останні кілька тижнів суттєво зросла, адже багато українців вважають, що це полегшить їм перебудову власного бізнесу та формату життя.

Після нападу Росії на Україну, її павільйон на «ЕКСПО-2020» став місцем демонстрації підтримки та солідарності — тисячі різних людей, з-поміж яких і Алар Каріс, висловили це на стінах будівлі.

Наш спеціальний веб-сайт для українських компаній та їхніх співробітників можна знайти тут (українською мовою) і тут (англійською мовою).

News & events

Need more information?

Need more information?

What is it like to run a business in Estonia? How to benefit from the e-solutions and the efficiency of our business culture? What are the opportunities in specific sectors? Who to partner up with?

The Estonian Investment Agency’s team is happy to help you via its complimentary e-Consulting service, organize online or offline follow-up events such as virtual investment visits and guide you through the fairly simple process of investing in Estonia.

Request e-consulting